Готель Астра Старобільськ

Бронювання номерів

  • Заповніть всі обов'язкові поля (*) в Формі бронювання номера. Виберіть спосіб отримання веб-посилання на сторінку оплати в платіжній системі Portmone - в вигляді SMS-повідомлення або листа на Вашу електронну пошту. Натисніть кнопку Відправити заявку.
  • Зверніть увагу, що доба проживання в готелі вважається з 12:00 [Київ]. Не допускайте помилок при введенні даних, особливо адреси електронної пошти. Якщо Ви оформляєте замовлення на іншу особу, то в полі Додатково вкажіть персональні дані особи, для якого буде заброньовано номер.
  • Після відправки заявки, на вказаний Вами номер телефону подзвонить диспетчер готеля. Якщо дзвінка не буде протягом 15-30 хв. - можливо тимчасово недоступний Інтернет, але Ваша заявка буде обов'язково оброблена. Далі диспетчер готеля погодить з Вами зміст заявки на бронювання і відправить Вам на вказаний номер телефону SMS-повідомлення (або лист на адресу Вашої електронної пошти) з посиланням на сторінку оплати в платіжній системі.
 Рахунок отриманий на Email Бронирювання
 Рахунок отриман в SMS Бронювання Бронювання
На сторінці оплати Ви зможете оплатити послуги готелю Астра за допомогою банківської карти Visa / MasterCard. Безпека платежів забезпечується як компанією Portmone, так і Вашим банком. Зверніть увагу: на сторінці оплати платіжної системи Ви повинні вказати адресу електронної пошти для отримання оригіналу квитанції про оплату. Якщо Ви не знайдете лист в папці Вхідні - перевірте папку Спам. Щоб уникнути непорозумінь - рекомендуємо Вам зберегти і роздрукувати дану квитанцію. У будь-якому випадку Ваш замовлення (з соотв. унікальним номером і даними замовника) і його оплата будуть зафіксовані.

Для поселення в готель Вам необхідно буде пред'явити документ що засвідчує особу, квитанцію про оплату в платіжній системі (також факт оплати фіксується Вашим банком), повідомити номер свого телефону.

Повернення коштів при анулюванні оплаченого замовлення здійснюється за такою процедурою:

  • повернення грошових коштів здійснюється шляхом перерахування на Вашу банківську карту, з якої була проведена оплата послуг готелю Астра в платіжній системі. Інші способи повернення грошових коштів можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку.
  • Сума підлягаючих поверненню коштів становить:
  • при анулюванні замовлення за 48 годин (дві доби) до дати приїзду (Вважається з 12:00 [Київ]) або під час проживання (за винятком розрахункових діб, протягом яких Ви займали номер - 100% (за вирахуванням комісії 6%, яка стягується банком і платіжною системою);
  • при анулюванні замовлення менш ніж за 48 годин (дві доби) до дати приїзду (вважається з 12:00 [Київ]) - 50% (за вирахуванням комісії 6%, яка стягується банком і платіжною системою) вартості проживання в замовленому номері за 24 години (одна доба) та 100% за решту оплачене час проживання в готелі.

Наприклад, Ви забронювали і оплатили проживання в номері вартістю 250.00 грн. на дві діби. Вами була проведена оплата проживання + комісія банку та платіжної системи (6%). Всього в розмірі 2 х 250 + 30 = 530 грн. При анулювання замовлення за 48 годин Вам буде повернуто 500 - 30 = 470 грн. При анулюванні замовлення менш ніж за 48 годин Вам буде повернуто 125 грн. (50% за першу добу) + 250 (100% за другі добу) = 375 грн. - 22.50 грн. (Комісія 6%) = 352.50 грн.

Форма бронювання номера

Отримати веб-посилання на сторінку оплати